۱/سردردم به هیچی جواب نمیده .

هوا هم که به شدت گرم.

تا الآن دو لیوان بزرگ شربت خوردم ولی انگار همه اش عطش دارم. 

۲/مشاوره ام انجام شد و فکر کنم بتونم با پول خودم مهاجرت کنم ! 

البته پروسه اش دو تا سه سالی طول میکشه.

اما فکر کنم بیارزه. 

۳/امروز حالی بودم که فقط کافی بود یه کبریت بزنن زیرم و مثل باروت منفجر شم .

و تهشم منفجر شدم .

دختر بچه فلج مغزی ۴ ساله با سابقه ی تشنج های مکرر ، با تشنج ۵ روز پیش آوردنش و کاشف به عمل اومد ۸ ماه میشه داروهای ضد تشنجش رو قطع کردن ! 

رک تو صورتم برگشتن گفتن دیدیم این که خوب بشو نیست ! یه بچه ی دیگه هم اومد تو زندگیمون ، دیگه ولش کردیم .

از روز اول تا همین امروز صبح من نه مادرش رو دیدم ! نه پدرش رو ! فقط یه روز داروهاش رو گفتیم بیارن که زنگ زد پرستار بهم که بیا داروهاش رو مادرش اورده تو فاصله ۱۰ دقیقه تا رفتم مادرش رفته بود.

امروز صبح رفتم ببینمش ، مادرش بالا سرش بود ، تا من رو دید گفت امروز مرخصش کن ! 

گفتم دست من نیست ، دکتر بیاد ، صلاح دونست باشه ! 

پاشد تو صورت من داد زد که من کار دارم ! زندگی دارم ! الاف (علاف) اینم ۵ روزه !!! 

این رو که گفت عنان از کف دادم ! 

گفتم تو کجا بودی ؟ کی هستی عصن ؟؟؟؟ تو این ۵ روز نیم ساعت اومدی داروهاش رو انداختی رفتی و الان اومدی !!!! عمه و خاله اش ۲۴ ساعته بالا سرش بودن ؛ تو کجا بودی ؟ باباش کجاس ؟؟۸ ماهه انداختینش گوشه خونه داروهاشم قطع کردین بمیره ؟؟؟؟ 

خیلی پررو برگشت گفت این که خوب نمیشه ! دارو میخواد چی کار ! اینم به زور عمه اش خوابوندیم اینجا !!! 

دیگه داشتم فریاد میکشیدم گفتم تو مادر نیستی !!!! تو زن نیستی !!!! تو ادم نیستی !!!! این انسانه ! میفهمهههه ! باهاش حرف زدی تا حالا ببینی میخنده ؟؟؟ 

پرستارا و عمه و خاله ی بچه اومدن تو اتاق ! 

قشنگ میلرزیدم از عصبانیت ! 

گفتم نمیتونی یا نمیخوای یا هرچی حق نداری بکشیش ! حداقل بده بهزیستی اونها بهتر از تو نگهش میدارن !!! 

عمه هه با دستش جلو دهنم رو گرفت التماسم کرد و گریه که غلط کردیم ! نزن این حرف رو ! 

عصبانی اومدم نشستم ! 

نزدیک بود مثل ابر بهار گریه کنم ! 

گفتم خدایا به یکی بچه بده که لیاقت نگهداریش رو داشته باشه ! مگه داریم از این موجود پاک تر و بی گناه تر ! 

عمه هه مثل ابر بهار اشک میریخت اومد ازم عذرخواهی کرد ! گفت ببخش زحمت کشیدین همتون ! 

گفتم باید از اون بچه عذرخواهی کنن ! آهش دامنتون رو میگیره اینجوری رهاش کردین !

+بهزیستی هزینه داروهاش رو میده و داروها رو تامین میکنه!

+نگهداری بچه معلول خیلی سخته ! اما هیچ توجیهی برای کشتنش وجود نداره ! یا نباید به دنیا بیاد ! یا وقتی اومد باااید نوکرش باشی ! تمااام ! 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها